Sezon już blisko. Widać to choćby po ilości imprez, które planowane są na najbliższe dni. Już wiadomo, że najbliższe dni uraczą nas słońcem i wysokimi temperaturami. I choć wcześniejsze wybryki aury, każą podchodzić z pokorą do długoterminowych prognoz, to wydaje się, że tym razem możemy być spokojni.

Przyszły weekend będzie ciepły i słoneczny. W Lesku odbędzie się ósma edycja „Bieszczadzkiego lata z książką” (13 czerwca – piątek). To coś bardziej dla ducha. W ramach wydarzenia – spotkania m.in. z Katarzyną Grocholą i koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza w leskim amfiteatrze.

Bieszczadzkie Lato z Książką 2014

Dla tych bardziej niepokornych w Solinie na wyspie energetyk odbędzie się inauguracyjny zlot motocyklowy – stary dobry klimat – Motorisland. W ramach trzydniowej  imprezy można spodziewać się koncertu m.in. zasłużonej punkowej ekipy The Bill. Czas imprezy: 13-15 czerwca.

Zlot motocyklowy 2014 - Solina

A na Wzgórzu Poręby w Solinie ciągle jeszcze mamy wolne domki na długi czerwcowy weekend Bożego Ciała. Zapraszamy noclegi w domkach na Wzgórzu Poręby to szansa na ten długo oczekiwany odpoczynek i oddech od codziennego życia.

Na stronie niedługo pojawi się niespodzianka – wirtualna wycieczka po Wzgórzu Poręby. Będzie co oglądać!