Za nami długi weekend Bożego Ciała. Pierwsi goście w tym roku odwiedzili już Wzgórze Poręby. Dziękujemy i pozdrawiamy wszystkich!

Póki co pogoda i humory dopisują. Zaktualizowaliśmy stronę internetową naszych domków.

Dodaliśmy aktualne informacje o pogodzie. Poprzednie linki przez lata już się zdezaktualizowały. Zachęcamy do zobaczenia podstrony „Pogoda” – czeka tam sporo ciekawych informacji. Być może znajdziecie Państwo coś nowego, czego jeszcze nie znaliście… Oprócz tego na podstronach wyświetla się akutalizowana na bieżąco (live) informacja o pogodzie na dzień dzisiejszy i jutrzejszy.

Unowocześniliśmy także informację o lokalizacji naszego ośrodka „Wzgórze Poręby” w Solinie. Spodobała się nam usługa OpenStreetMap. Zaskakująco precyzyjnie prezentuje gdzie znajdują się nasze domki. Rozwiązuje przy okazji dylemat, który od wiek wieków nurtował myśli wielu odwiedzających, czy domki znajdują się w Solinie czy w Łobozewie Dolnym. Jak widać po prawej stronie od potoku to powiat leski, gmina Solina. Zagadka rozwiązana, Solina 105 A to jednak Solina! Uff… Skoro mamy to za sobą, można przejść dalej.

Niedługo będziemy aktualizować również galerię zdjęć. Wiele się zmieniło zarówno w otoczeniu domków jak i w ich wnętrzu.

A skoro już jesteśmy przy tym temacie. Niezmiennie zapraszamy serdecznie do nas na wakacje. Nie trzeba obawiać się wojny ani bliskości granic z Ukrainą. Szkoda zmarnować tak piękny czas i nie przyjechać nad Solinę czy w Bieszczady. Szykuje się gorące i piękne lato. Warto odetchnąć od wszystkich trosk i problemów, a wiemy że nagromadziło się tego wszystkiego sporo. Najlepszy sposób aby uwolnić umysł od ciężkich myśli to odpocząć w słońcu, wpatrując się w błękitne niebo nad Soliną… Wieczorem poczuć słodki zapach grillowanych przysmaków a w dzień udać się na zwiedzanie wielu okolicznych atrakcji. Będzie co wspominać po powrocie…