Gorąca aura zawładnęła bez reszty bieszczadzką ziemią. W końcu doczekaliśmy się prawdziwych wakacyjnych temperatur i słonecznych, bezchmurnych dni. Jest tak jak być powinno już od początku czerwca. I tak jak pisaliśmy wcześniej; sierpień ma być jeszcze gorętszy. To wspaniałe wieści dla nas i wszystkich gości odwiedzających Solinę. Każdy kto kocha opalanie, radość jaką niosą słoneczne dni albo jest fanem wodnych rozrywek nie będzie się nudzić.  Na Wzgórzu Poręby mieliśmy już wielu gości, którzy opuszczali nasze domki wypoczęci i uśmiechnięci. I choć w większości do sierpnia domki są już zarezerwowane, to pozostało jeszcze trochę pojedynczych terminów. Zapraszamy nad Jezioro Solińskie. To grzech żeby w taką pogodę pozostać w domu!

Sonia już pływa… Teraz czas na Was! 😀

 

Aktualizacja z ostrzeżeniem pogodowym na dziś:

Na Podkarpaciu (obszar: Bieszczady i Beskid Niski) prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 30 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Lokalnie możliwe są opady gradu.

Ważność: od godz. 12:00 dnia 08.07.2014 do godz. 24:00 dnia 08.07.2014. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80 proc.

 Źródło: IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie.