Pomimo, że temperatury są ogólnie wysokie, to jak na razie zapowiadanych gorących, słonecznych dni nie było aż tyle ile byśmy sobie życzyli. Burze i zachmurzenia, oberwania chmury czy wreszcie grad, psuły nam  w lipcu wyjątkowo często dobry humor. Na szczęście nasi goście przebywający w domkach na Wzgórzu Poręby, w Solinie potrafili wypoczywać i odpędzić nudę nawet w deszczowe popołudnia. Jesteśmy z Was dumni! 🙂

W najbliższych dniach znów nie obędzie się bez gwałtownych burz. Ale choć próba przewidzenia pogody w dłuższych terminach może się skończyć fiaskiem i ponownie nauczyć nas pokory, to spróbujemy jeszcze raz… Sierpień ma być gorący i suchy. Długoterminowe prognozy pogody podtrzymują wcześniejsze przewidywania. Temperatury w ostatnim miesiącu wakacji mają wynosić powyżej średniej rocznej dla tego miesiąca (źródło: twojapogoda.pl).

Dlatego serdecznie zapraszamy tych, którzy jeszcze się wahają. Domki nad Soliną, na naszym Wzgórzu Poręby są jeszcze wolne. Jest jeszcze szansa zarezerwować domek w sierpniu.

A na koniec oficjalny komunikat pogodowy na dziś:

W województwie podkarpackim, na obszarze Beskidu Niskiego i Bieszczadów prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 30 mm oraz porywami wiatru do 65 km/h. Lokalnie opady gradu.
Ważność: od 2014-07-28 11:00:00 do 2014-07-28 23:00:00
Prawdopodobieństwo: 80%
Źródło: IMGW-BIP