Gorące i suche czy deszczowe i wilgotne? Wszyscy chcielibyśmy to wiedzieć żeby jak najlepiej zaplanować wypoczynek wakacyjny dla całej rodziny.

Długoterminowe prognozy pogody wskazują na to, że lipiec może być suchy i gorący. Temperatury mogą często przekraczać 30 stopni Celsjusza. A województwa wschodnie doświadczą więcej ciepłej, suchej, wakacyjnej aury. Oczywiście nie wyklucza to przejściowych burz, nierzadko gwałtownych z możlilwymi gradobiciami. A zawdzięczać będziemy to temu, że nad Rosją utworzy się potężny, suchy wyż, który będzie sprowadzać do Polski, gorące powietrze.

Sierpień według tych samych prognoz ma być jeszcze gorętszy, wręcz upalny i suchy ale ciągle z silnymi, krótkotrwałymi opadami deszczu. Możliwe, że temperatury znacząco przekroczą średnią wieloletnią. Najlepsze domki dla rodzin do wynajęcia nad soliną!

Zatem jeśli te prognozy sprawdzą się choć w części, warto planować urlop nad Jeziorem Solińskim. Nic tak nie łagodzi upałów jak chłodna kąpiel w naszym „bieszczadzkim morzu”. A i entuzjaści wycieczek nie powinni narzekać na brak słonecznych dni…

Weekend czerwcowy jest już wspomnieniem. W domkach na Wzgórzu Poręby mieliśmy wspaniałych gości, którzy mimo niebyt łaskawej aury bawili się doskonale. Zapraszamy znowu!

Uwaga! – W pierwszym tygodniu lipca ceny za wynajęcie domków na Wzgórzu Poręby PROMOCYJNE!

Czas jednak już myśleć o nadchodzącym sezonie. Na dobry początek proponujemy pełną atrakcji wizytę w naszym zaprzyjaźnionym Parku Wodnym w Zatoce Drewnianej.

28-29.06 BEACH! PLEASE @ WAKE PARK SOLINA
Słońce, plaża, muzyka, śpiew i sporty ekstremalne – to naszym zdaniem najlepszy przepis na rozpoczęcie wakacji. Dlatego zapraszamy wszystkich na Wake Park Solina, przy zatoce drewnianej na najgorętszą imprezę tego lata, „Beach! Please”
Impreza ma promować zdrowy, pełen energii i dobrej zabawy tryb spędzania wolnego czasu. Proponujemy wam imprezę, która będzie zarówno kuszącą propozycją dla ludzi, którzy chcą aktywnie wypocząć nad wodą korzystając z wszelkich dostępnych na miejscu sportowych atrakcji, jak również i dla tych nieco bardziej leniwych, którzy cenią sobie dobrą muzykę elektroniczną i zabawę pod chmurką.

domki do wynajęcia dla rodzin nad soliną